עמותת שייפארק לקידום הבריאות

גדעון גוט הוא שהגה ויזם את הרעיון של ShapePark על פי הדגם של ZURICH vitaparcours השוויצרי, וכיום תומכת בו עמותת שייפארק (ע"ר) שייסד. עוד תומכים בפרויקט עיריית כפר סבא ותורמים רבים – כולם מגויסים למען מטרה אחת: קידום הבריאות באמצעות כושר גופני.

מחקרים מוכיחים כי אימון גופני סדיר מאפשר לאנשים בכל גיל להיות בכושר ולחיות חיים בריאים יותר. פעילות גופנית וספורט משפרים את ההרגשה הכללית ומפחיתים מחלות ותאונות. ShapePark מאפשר אימון גופני מקיף לציבור הרחב, ללא תשלום. האימונים הקבוצתיים בהדרכת מאמנים מקצועיים בתמיכתנו מבטיחים אימון מדויק ומעלים את רמת הכושר של מתאמנים קבועים.

את עמותת שייפארק הקים גדעון גוט, יוזם ShapePark. אלה תחומי פעילותה העיקריים:

  • העלאת המודעות ל-ShapePark כאמצעי לקידום בריאות הציבור
  • אנו מממנים אימונים קבוצתיים בהדרכתם של מאמנים מקצועיים כדי לאפשר לכל אחד להשתתף במחיר סמלי
  • ארגון אירועים ב-ShapePark
  • תחזוקה ופיתוח של שלטי הדרכה לתרגילים
  • בדיקה סדירה של התשתית כדי לתמוך בתחזוקת המקום שמבצעת עיריית כפר סבא
  • יוזמות להמשך הפיתוח של ShapePark.

ShapePark כפי שהוא כיום עומד בזכות תמיכתם הנדיבה של שותפינו ואנשים רבים אחרים. את הקמת שלטי ההסבר ומתקני הספורט מימנה חברת איסטרא טריידלינק בע"מ (כפר סבא) בסיועם של איווט וד"ר תומס קרגר (בזל, שווייץ). את המסלול בנו עיריית כפר סבא והחברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, והן אחראיות לתחזוקתו. הפיתוח הנוסף של ShapePark – הוספת תאורה, עצים, מערכת השקיה, פינות מנוחה וברזיות – נעשה בזכות תרומה נוספת של איווט ותומס קרגר.

המיזם ShapePark אינו רק למען הקהילה – רבים מחברי קהילה עצמה תומכים בו. לפרטים נוספים על התורמים הרבים שלנו.

גדעון גוט – היוזם של ShapePark

גדעון גוט הוא מהנדס מכונות שגדל בשווייץ, והיום משמש מנכ"ל חברת איסטרא טריידלינק בע"מ בכפר סבא. גדעון הביא לארץ את מסלול הכושר הגופני לזכרו של חברו הטוב סטיבן קרגר ז"ל (2008-1959). גדעון נשוי לאליזבת, ולהם שלושה ילדים וארבעה נכדים – כולם תושבי כפר סבא.