פעילות מהנה ובריאה

הכירו את המתאמנים שלנו – מה הם מספרים על ShapePark? ספרו לנו על החוויה שלכם במסלול כושר בטבע.

ShapePark הוא המסלול הכי ממריץ לשיפור הכושר הגופני בחברת אנשים וחברים מדהימים שמכניסה אדרנלין ומוטיווציה לעשות עוד ויותר. כל זאת בליווי של הדרכה צמודה. כיף להעלות את הכושר. תודה לכל צוות ShapePark.

זאביק צינדר

מסלול מעולה, פרקטי ומואר!
כיף גדול להתאמן! המאמן שלנו יודע כיצד לרתום ולהניע את כולנו (גם את החופרות שבקבוצה).

בת אל פירסט

החוג הכי מדהים שהיינו בו, ועוד בחינם!!! אין כאלו דברים, גם אני וגם הילד נהנים מהמסלול, מהאימון, מהחברה ובייחוד מהמאמן האגדי שלנו מתן! אין כמוהו. רק בזכותו הילד התחיל לעשות ספורט. תודה, תודה, תודה!!!!

טל הר ציון

לפני שלושה חודשים נתקלתי בשלט בפארק על קבוצת ShapePark. התלבטתי אם זה מתאים לי, ולא ידעתי מה זה אימון תחנות, אבל החלטתי לנסות. פגשתי קבוצה של אנשים מקסימים ומאמנים תותחים! אין לי מילים לתאר איזה כיף להגיע לאימונים ואיזה שיפור אני רואה משיעור לשיעור. אנשים מחמיאים לי על החיטוב, ואני מרגישה בכושר שיא.

לירון ניסניק

אם אתם חובבי ריצה, ואפילו אם לא רצתם מעולם, ממליצה בחום להגיע פעם אחת לניסיון. אתם תחזרו. חוץ מהמסלול הכיפי והחברה הנעימה, יש מאמן נדיר שכמוהו לא תמצאו גם בעוד אלף שנה! לא משנה באיזו רמת כושר אתם או מה היעד שלכם, יהיו לכם מקום חם בקבוצה, תמיכה, אתגר ויחס אישי. ממליצה בחום רב.

גל גוטמן

מסלול אתגרי שמשלב בין ספורט לטיול בחיק הטבע. המדריך שלנו מקצועי ויש לו ידע נרחב. הוא אכפתי ומצליח לתת יחס אישי לכל אחד. הילדים וההורים מחכים לימים האלה ואוהבים אותו מאוד. תודה רבה.

לימור וכל משפחת סייג

התחלתי בהליכות על המסלול באופן עצמאי כדי להוריד קילוגרמים עודפים מההריונות, ונחשפתי לקבוצות מדהימות! לא האמנתי שאוכל להגיע לכאלה הישגים! והכול בזכות צוות המאמנים המדהים שהופך כל קבוצה למשפחה וכיף!

לירון לפלר

המסלול נהדר עם תחנות מגוונות, ואנחנו נהנים מאוד מבילוי משפחתי, קהילתי וספורטיבי. הגישה של המאמן לילדים מעוררת הערכה. הוא מחדיר מוטיווציה וחשק אמיתי לפעילות. תודה רבה.

שרון דרורי

לפני שהגעתי לקבוצת המסלול, נהגתי לרוץ לבד למרחק של 7–10 ק״מ לפחות פעמיים בשבוע. הפעילות בקבוצת המסלול המועברת על ידי מדריכות מיומנות מפעילה חלקים שונים בגוף, דבר שבהחלט היה חסר לי. זו שעה של פעילות אינטנסיבית באווירה חברית בשעות נוחות, בלי קשר לתנאי מזג האוויר. פשוט חוויה מומלצת!

חזי רם

אימון של כיף של שעה באוויר הפתוח ובאווירה אינטימית. עבודה על כל שרירי הגוף עם דגש על גמישות, שיווי משקל, סיבולת וכוח.
למתמידים מובטח שיפור ברמת התפקוד הפיזי בחיי היום-יום, מה שתורם גם לשיפור איכות החיים…

ניר

לפני שלוש שנים הסתובבנו בפארק ופגשנו בחבורה עליזה בפעילות ספורטיבית מלווה במאמן. הצטרפנו לאימון ומאז לא עזבנו. שלוש פעמים בשבוע (אפשר גם פחות), אווירה נהדרת ומאמנות מקצועיות שמוציאות את המיטב. מי שלא מצטרף פשוט מפסיד.

עידית ונדב זלצמן

אנחנו מתאמנים כזוג, ואף פעם לא היינו בכושר כמו שאנחנו עכשיו. המאמנים דואגים לאימונים המתאימים לכולם – יציבה, חיזוק השרירים, סיבולת לב ריאה. נהדר להתאמן באוויר הפתוח (גם כשחם, גם כשיורד גשם). והכי חשוב שהקבוצה תומכת ודוחפת, וזה עוזר מאוד להתמיד ולהשתפר. מתאים למתחילים ומתקדמים.

איריס וצביקה האס

אני ממליץ בחום על קבוצות האימון ב-ShapePark. האימון משלב בין ריצה לבין תרגילי כוח וגמישות החשובים מאוד למניעת פציעות. למי שמעוניין בשיפור רמת הריצה, אני ממליץ על האימון הקבוצתי בימי ראשון.

הרצל אפרמיאן

אני בן 36 ומתאמן מגיל 16. כשנחשפתי לפני שלוש שנים למסלול של ShapePark, נדהמתי לגלות כמה הוא מתאים לכל רמות הכושר, לכל הגילים, לכל אורך היממה. המסלול נותן למתאמן איזון ועיצוב גופני, כוח וסיבולת. המאמנים והמאמנות נבחרים בקפידה והתוצאות מדהימות.

אסף גולן