למען הספורט והקהילה

ShapePark מחבר בין אנשים למען הספורט והבריאות. הצטרפו לאירועים שלנו.

אירועים קרובים

מפגש חברתי מהנה

המתאמנים הקבועים ב-ShapePark אוהבים להיפגש גם מחוץ למסלול האימונים ו...כן-כן, לאכול פיצה יחד. עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להתעדכן ולקבל פרטים על המפגשים!

אירועים קודמים

טקס החנוכה להרחבת ShapePark (‏2 במאי 2018)

אחותו של סטיבן, גבריאלה קרגר, נשאה דברים בשם הוריה איווט ותומס קרגר, אחותה ויויאן, אחיה פיליפ, אחייניה שי, רון, יונת, סוון-דוד ולורן:

'סוף סוף הגיע היום המיוחל, ואני שמחה לחנוך כעת את ShapePark. כמו כל הפרויקטים שהתגשמו, קדמה לו דרך ארוכה של עבודה, מסירות, התמדה, סיוע, פתרון בעיות שונות ואמונה מתמדת בחשיבות המיזם. אנו מודים לכם מאוד שהמשכתם בנחישות במשימה עד תומה!'

טקס החנוכה של ShapePark ‏(20 במאי 2014)

בטקס חנוכת ShapePark נשא שגריר שווייץ אנדראס באום את הדברים האלה:
'איחולים לבן ארצי גדעון גוט שהגה את היוזמה להביא את הקונספט לישראל והוציאו לפועל. יש לו סיבה להיות גאה היום. עם האנרגייה שלו, אני מאמין שעוד מסלולי כושר ייבנו בארץ.

לקונספט של ZURICH vitaparcours יש קשר הדוק לחיי הקהילה ולבילוי בחיק הטבע. קהילות בריאות ויערות הם ערכים חיוניים לשווייץ ולישראל כאחד. משפחה, כושר גופני, קהילה וטבע הם מרכיבי מפתח.

כידוע לכם, ללא ספק, מלאכתו של של דיפלומט – אפילו יותר מאחרות – היא מסוכנת, במיוחד במדינה כמו ישראל, מכיוון שאנו חשופים לשפע של אוכל ויין טוב. אבל בחוף הים רואים אנשים חטובים בני כל הגילים! הפתרון היחיד לדילמה זו הוא כושר גופני. תמיד מהנה יותר לבלות תחת כיפת השמיים עם אנשים אחרים, בחוף הים או במסלול ביער'.