אימונים קבוצתיים בהדרכת מאמנים מקצועיים

ShapePark רוצה שתיהנו מספורט. האימונים הקבוצתיים הניסיוניים בהדרכת מאמנים מקצועיים זכו לתגובות נלהבות.

ספורטאים, משפחות וחובבי ספורט נהנים מאימון כושר עם מאמן. המאמנים מייעצים גם בענייני תזונה ופעילות גופנית יום-יומיות. כל המאמנים הם מדריכים מוסמכים וספורטאים פעילים. הכירו אותם:

מתן זמיר

אימון משפחות

ילד בן 43.5, נשוי לאורית ואב לעדי, שגיא ונוגה.

כל חיי עסקתי בספורט להנאתי: כדורסל, כדורגל, ריצה, סקווש, אופניים ועוד.

לקראת גיל 40 החלטתי להתחיל תהליך של הסבת קריירה לאימון כושר. עברתי קורס מאמני כושר עם התמחות בילדים בווינגייט. הרעיון נבע מאהבתי הגדולה לספורט ומתשוקה גדולה לקדם ולהעצים ילדים באמצעות תנועה ואורח חיים ספורטיבי.

כמאמן קבוצת המשפחות ברצוני לתת טיפ להורים: צפו למאמץ, לא לשלמות.

כשאנחנו משבחים את ילדינו על המאמץ ועל העבודה הקשה, אנו מעודדים אותם להמשיך להתאמץ (ויטאלי בוצ'אצקי, "איך לגדל ילדים מאושרים").

ערן הדר

אימון ריצה

אני מאמן ריצות ארוכות ומרתוניסט – השתתפתי ב-15 מרתונים בארץ ובעולם ובעשרות תחרויות ריצה במקצים שונים.

היום מעביר את המסר לרצים מתחילים ומתקדמים ששואפים לרוץ מקצים שונים עד מקצה מרתון, מהצעד הראשון.

ניסיון של שנים לימד אותי שכולם מסוגלים ושרק צריך להחליט. לכן למדתי את התחום ואני שמח להעניק לכם, הרצים, את כל הידע המעשי והעיוני שרכשתי.

הכשרה:

  • מאמן ריצות ארוכות (קמפוס שיאים)
  • סדנת מתיחות (קמפוס שיאים)
  • אימון מעל גיל 40 (ד"ר איתי זיו)
דור אבירן

אימון תחנות

למה אני מאמן? כי התחלתי לרוץ בכיתה ט', ומאז לא הפסקתי. אני מדריך מוסמך מאוניברסיטת תל אביב, והדרכתי יותר מ-100 מתאמנים מכל הסוגים: החל באנשי ברזל מנוסים וכלה באנשים שלא יצאו לרוץ פעם אחת בחייהם. לכל מתאמן אני תמיד מקפיד להתאים באופן אישי את סוג האימון ואת מידת המוטיווציה שיסייעו להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

בכל פעם שאני מגיע להדריך ב-ShapePark, אני מביא את אותה הרוח לאימונים: מתחילים בחימום מבוקר ואיטי ומגבירים בהדרגה את עוצמת האימון ואת קצב הלב. אפילו את המוזיקה אני משתדל להתאים לקבוצה.

שילוב מאוזן של תרגילי עמידות וחיטוב סטטיים, סטים ממוקדים של כוח מתפרץ וטריקים לפיתוח ביצועי לב-ריאה בונה אימון ששורף פחמימות, מנדף קלוריות ומחזק שרירים. נוסחת האימון שלי מאפשרת לכל מתאמן לסיים את האימון בתחושת סיפוק, תוך שמירה על בטיחות אישית ועל הנאה קבוצתית.

מתגורר ברעננה עם אשתי ובני.

לילך אפרתי

אימון תחנות

בת 22 מרעננה, מדריכת אימונים פונקציונליים, אימוני Hit, קיקבוקס, TEX, Core, עיצוב וחיטוב.

אין ספק שספורט מתמיד היה חלק בלתי נפרד מחיי והאושר הגדול ביותר שלי. מעל שלוש שנים עוסקת בהדרכת כושר גופני ונהנית מכל רגע. בכל בוקר קמה בשמחה כשאני יודעת שהעבודה שלי היא שליחות ושאני תורמת לכל מתאמן ומתאמן, בנפש ובגוף!

אני מאושרת להיות בת למשפחת ה-ShapePark ומאחלת לנו שנגדל ונתרחב עוד ועוד.

שלי גרצ׳אניק

בת 24, רעננה, מאמנת אימונים אישיים / קבוצתיים פונקציונליים, אימוני ריצה, כוח, HIT.

כל חיי עסקתי בספורט, הייתי מדסניקית בצבא, וככה התאהבתי באימוני כוח וריצות. התחלתי לאמן ומאז התמכרתי למקצוע. מאושרת כל פעם מחדש לאמן ולהצליח להכניס אנשים לעולם המדהים הזה, לתת השראה, סיפוק, ולגרום לאנשים להרגיש הכי טוב שיש!
שמחתי להצטרף למשפחת shape park ולהיות חלק מהטירוף המדהים הזה! כל פעם מחדש נהנת לאמן את כל האנשים שבאים לעשות ספורט, לשמור על הבריאות, להשיג מטרות והישגים חדשים, לנקות את הראש, והכי חשוב- הכל באנרגיות הכי חיוביות!
מעבירה את האימונים עם תרגילי כוח בין לבין, יציבה, גמישות, והרבה אירובי.

הכשרה:

  • קורס מאמני חדר כושר בוינגייט
  • קורס מאמני התעמלות קרקע ומכשירים בוינגייט