אימונים קבוצתיים בהדרכת מאמנים מקצועיים

ShapePark רוצה שתיהנו מספורט. האימונים הקבוצתיים הניסיוניים בהדרכת מאמנים מקצועיים זכו לתגובות נלהבות.

ספורטאים, משפחות וחובבי ספורט נהנים מאימון כושר עם מאמן. המאמנים מייעצים גם בענייני תזונה ופעילות גופנית יום-יומיות. כל המאמנים הם מדריכים מוסמכים וספורטאים פעילים. הכירו אותם:

ערן הדר

אימון ריצה

אני מאמן ריצות ארוכות ומרתוניסט – השתתפתי ב-15 מרתונים בארץ ובעולם ובעשרות תחרויות ריצה במקצים שונים.

היום מעביר את המסר לרצים מתחילים ומתקדמים ששואפים לרוץ מקצים שונים עד מקצה מרתון, מהצעד הראשון.

ניסיון של שנים לימד אותי שכולם מסוגלים ושרק צריך להחליט. לכן למדתי את התחום ואני שמח להעניק לכם, הרצים, את כל הידע המעשי והעיוני שרכשתי.

הכשרה:

  • מאמן ריצות ארוכות (קמפוס שיאים)
  • סדנת מתיחות (קמפוס שיאים)
  • אימון מעל גיל 40 (ד"ר איתי זיו)
דור אבירן

אימון תחנות

למה אני מאמן? כי התחלתי לרוץ בכיתה ט', ומאז לא הפסקתי. אני מדריך מוסמך מאוניברסיטת תל אביב, והדרכתי יותר מ-100 מתאמנים מכל הסוגים: החל באנשי ברזל מנוסים וכלה באנשים שלא יצאו לרוץ פעם אחת בחייהם. לכל מתאמן אני תמיד מקפיד להתאים באופן אישי את סוג האימון ואת מידת המוטיווציה שיסייעו להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

בכל פעם שאני מגיע להדריך ב-ShapePark, אני מביא את אותה הרוח לאימונים: מתחילים בחימום מבוקר ואיטי ומגבירים בהדרגה את עוצמת האימון ואת קצב הלב. אפילו את המוזיקה אני משתדל להתאים לקבוצה.

שילוב מאוזן של תרגילי עמידות וחיטוב סטטיים, סטים ממוקדים של כוח מתפרץ וטריקים לפיתוח ביצועי לב-ריאה בונה אימון ששורף פחמימות, מנדף קלוריות ומחזק שרירים. נוסחת האימון שלי מאפשרת לכל מתאמן לסיים את האימון בתחושת סיפוק, תוך שמירה על בטיחות אישית ועל הנאה קבוצתית.

מתגורר ברעננה עם אשתי ובני.

מתן זמיר

אימון משפחות

ילד בן 43.5, נשוי לאורית ואב לעדי, שגיא ונוגה.

כל חיי עסקתי בספורט להנאתי: כדורסל, כדורגל, ריצה, סקווש, אופניים ועוד.

לקראת גיל 40 החלטתי להתחיל תהליך של הסבת קריירה לאימון כושר. עברתי קורס מאמני כושר עם התמחות בילדים בווינגייט. הרעיון נבע מאהבתי הגדולה לספורט ומתשוקה גדולה לקדם ולהעצים ילדים באמצעות תנועה ואורח חיים ספורטיבי.

כמאמן קבוצת המשפחות ברצוני לתת טיפ להורים: צפו למאמץ, לא לשלמות.

כשאנחנו משבחים את ילדינו על המאמץ ועל העבודה הקשה, אנו מעודדים אותם להמשיך להתאמץ (ויטאלי בוצ'אצקי, "איך לגדל ילדים מאושרים").

שרה בלהסן

אימון הליכה תחנות

נעים מאוד, אני שרה, אימא ל 4 ,שעסקה בגידול ילדים הרבה שנים מבלי לעבוד בחוץ …אבל…. ויש אבל גדול: המשכתי להתאמן כל השנים האלו במכוני כושר.

תמיד נהניתי מפעילות גופנית. הבנתי מהר מאוד שזה מה שנותן אנרגיות, ובמיוחד כשעייפים! בגיל 45 עשיתי בוינגייט קורס אירובי דאנס וחיטוב הגוף, המשכתי מיד עם קורס פילאטיס וכרגע עושה קורס corefitness . הגיל חסר משמעות, אף פעם לא מאוחר, אני מלאה בכוח, במצב רוח טוב, אני יודעת שהכל אפשרי, תמיד יש מקום להתקדם , אפילו טיפה! והטיפה הזו תהפוך לים!

הגיל שלי? עזבו! לא מעניין! ניסיון? יש ועוד איך! מחכה לכם! כל יום ראשון ב 19:30 אימון הליכה תחנות!!

נטלי רבני

אימון משפחות

אני נטלי, מאמנת בשייפארק באימון המשפחות הורים וילדיםת, בת 44 ואמא ל- 3 כוכבים.

הורדתי 39 ק"ג ממשקלי והתאהבתי בלעשות טוב לגוף שלי ולרפא אותו, מתוך דאגה אמיתית לעצמי, בהקשבה ובמציאת האיזונים הנכונים. מתוך המסע הזה הבנתי שיש לי שליחות.

היום אני מאמנת כושר, מלווה נשים ומנטורית לאורח חיים בריא וירידה במשקל, עיצוב הגוף ומיינדסט מנצח! בוגרת המכללה למאמני תזונה NCS ומדריכת פיטנס- סטודיו, פונקציונלי, אאוטדור ואימונים אישיים.

אני מאמינה שלכל אחד מגיע לחיות בתוך גוף בריא וחזק. התנועה היא דרך חיים, היא מזרימה לנו אנרגיות לגוף ולנפש. אני מזמינה אתכם בפול ווליום ובאנרגיות שיא להצטרף אלינו מבטיחה שיהיה כיף במקסימום!!

אורי שמולביץ

אימון תחנות

אני בתחום האימון וההדרכה הרבה שנים. אני מורה לחינוך גופני בחטיבת ביניים בהרצליה כ 6 שנים. מוסמך תואר ראשון בחינוך גופני מהמכללה האקדמית בוינגייט.
מדריך כושר גופני ובריאות מאז 2011. מדריך מוסמך לריצות ארוכות מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.
מאמן נינג'ה ילדים וקבוצות ספורט לילדים ונוער.
בנוסף, מאמן קבוצות ויחידים מעל כ 10 שנים בתחומי האימון הפונקציונאלי ואימוני ריצה.
מדריך לספורט אתגרי בעמותת "אתגרים" בעבודה עם אנשים עם מוגבולויות מזה כ – 6 שנים.

בעצמי רץ ומתאמן סדיר מאז גיל 12. סיימתי מרתון ראשון לא מזמן ומספר חצאי מרתון.
אני מאמין מאוד בהדרגתיות ובהקשבה לגוף ולנפש. תמיד מתאים את האימון לכלל המתאמנים ולרמות הקושי השונות. דוגל בשילוב הכושר האירובי והאנאירובי כמתכון לאורח חיים בריא ולשיפור מתמיד של מערכת השלד – שריר ושל מערכת הלב – ריאה.
דוגל בהצבת מטרות ויעדים אישיים ובאמונה שהכל אפשרי אם רק רוצים.