אימונים קבוצתיים בהדרכת מאמנים מקצועיים

ShapePark רוצה שתיהנו מספורט. האימונים הקבוצתיים הניסיוניים בהדרכת מאמנים מקצועיים זכו לתגובות נלהבות.

ספורטאים, משפחות וחובבי ספורט נהנים מאימון כושר עם מאמן. המאמנים מייעצים גם בענייני תזונה ופעילות גופנית יום-יומיות. כל המאמנים הם מדריכים מוסמכים וספורטאים פעילים. הכירו אותם:

ערן הדר

אימון ריצה

אני מאמן ריצות ארוכות ומרתוניסט – השתתפתי ב-15 מרתונים בארץ ובעולם ובעשרות תחרויות ריצה במקצים שונים.

היום מעביר את המסר לרצים מתחילים ומתקדמים ששואפים לרוץ מקצים שונים עד מקצה מרתון, מהצעד הראשון.

ניסיון של שנים לימד אותי שכולם מסוגלים ושרק צריך להחליט. לכן למדתי את התחום ואני שמח להעניק לכם, הרצים, את כל הידע המעשי והעיוני שרכשתי.

הכשרה:

 • מאמן ריצות ארוכות (קמפוס שיאים)
 • סדנת מתיחות (קמפוס שיאים)
 • אימון מעל גיל 40 (ד"ר איתי זיו)
דור אבירן

אימון תחנות

למה אני מאמן? כי התחלתי לרוץ בכיתה ט', ומאז לא הפסקתי. אני מדריך מוסמך מאוניברסיטת תל אביב, והדרכתי יותר מ-100 מתאמנים מכל הסוגים: החל באנשי ברזל מנוסים וכלה באנשים שלא יצאו לרוץ פעם אחת בחייהם. לכל מתאמן אני תמיד מקפיד להתאים באופן אישי את סוג האימון ואת מידת המוטיווציה שיסייעו להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

בכל פעם שאני מגיע להדריך ב-ShapePark, אני מביא את אותה הרוח לאימונים: מתחילים בחימום מבוקר ואיטי ומגבירים בהדרגה את עוצמת האימון ואת קצב הלב. אפילו את המוזיקה אני משתדל להתאים לקבוצה.

שילוב מאוזן של תרגילי עמידות וחיטוב סטטיים, סטים ממוקדים של כוח מתפרץ וטריקים לפיתוח ביצועי לב-ריאה בונה אימון ששורף פחמימות, מנדף קלוריות ומחזק שרירים. נוסחת האימון שלי מאפשרת לכל מתאמן לסיים את האימון בתחושת סיפוק, תוך שמירה על בטיחות אישית ועל הנאה קבוצתית.

מתגורר ברעננה עם אשתי ובני.

מתן זמיר

אימון משפחות

ילד בן 43.5, נשוי לאורית ואב לעדי, שגיא ונוגה.

כל חיי עסקתי בספורט להנאתי: כדורסל, כדורגל, ריצה, סקווש, אופניים ועוד.

לקראת גיל 40 החלטתי להתחיל תהליך של הסבת קריירה לאימון כושר. עברתי קורס מאמני כושר עם התמחות בילדים בווינגייט. הרעיון נבע מאהבתי הגדולה לספורט ומתשוקה גדולה לקדם ולהעצים ילדים באמצעות תנועה ואורח חיים ספורטיבי.

כמאמן קבוצת המשפחות ברצוני לתת טיפ להורים: צפו למאמץ, לא לשלמות.

כשאנחנו משבחים את ילדינו על המאמץ ועל העבודה הקשה, אנו מעודדים אותם להמשיך להתאמץ (ויטאלי בוצ'אצקי, "איך לגדל ילדים מאושרים").

מיטל בורשטיין-גינוסר

אימון לנערות

את האהבה שלי לפעילות גופנית התחלתי כילדה קטנה אבל התפנית הייתה בגיל 15 עם משקל עודף. הריצות גרמו לי להרגיש חיונית וחזקה יותר. עד היום אני נהנית מריצות ארוכות בשילוב אימוני כוח וגמישות – מה שגורם לי לאיזון וסיפוק אישי.

המטרה שלי להעביר למתאמנים את החוויה וההנאה בפעילות גופנית מעבר לירידה במשקל. כיום אני מאמנת אוכלוסיות שונות כגון נערות מתבגרות, נשים בהריון ואחרי לידה וגיל שלישי.

אני מעבירה אימונים מגוונים כגון: פילאטיס מזרן, תחנות, עיצוב חיטוב, אימוני מדרגה, פיטבול, HIIT, Tabata ועוד.

אתם מוזמנים לחוות את הגוף שלכם מחדש! מחכה לכם …

נטלי רבני

אימון משפחות

אני נטלי, מאמנת בשייפארק באימון המשפחות הורים וילדיםת, בת 44 ואמא ל- 3 כוכבים.

הורדתי 39 ק"ג ממשקלי והתאהבתי בלעשות טוב לגוף שלי ולרפא אותו, מתוך דאגה אמיתית לעצמי, בהקשבה ובמציאת האיזונים הנכונים. מתוך המסע הזה הבנתי שיש לי שליחות.

היום אני מאמנת כושר, מלווה נשים ומנטורית לאורח חיים בריא וירידה במשקל, עיצוב הגוף ומיינדסט מנצח! בוגרת המכללה למאמני תזונה NCS ומדריכת פיטנס- סטודיו, פונקציונלי, אאוטדור ואימונים אישיים.

אני מאמינה שלכל אחד מגיע לחיות בתוך גוף בריא וחזק. התנועה היא דרך חיים, היא מזרימה לנו אנרגיות לגוף ולנפש. אני מזמינה אתכם בפול ווליום ובאנרגיות שיא להצטרף אלינו מבטיחה שיהיה כיף במקסימום!!

שירית שמש

בעלת סטודיו "בתנועה עם שירית "

 • מדריכת כושר גופני ובריאות ומדריכה לאימוני קטינים במכוני כושר (וינגייט)
 • תנועה לגיל הרך(וינגייט)
 • פילאטיס מזרן (וינגייט)
 • פילאטיס מכשירים (סטודיו רעות)
 • קואצינג לתזונה נבונה ועקרונות האכילה ריגשית (NCS המכללה למאמני תזונה )
 • אימון גופני לנשים בהריון ואחרי לידה (Activix)
 • מעבירה אימונים לקבוצות וליחידים פילאטיס מזרן / מכשירים ,עיצוב ,מדרגה,אימונים פונקציונאלים
  FITBALL. TRX, קבוצות הליכה וכושר.

הגוף שלנו נועד להיות בתנועה אוהב ורוצה להיות בתנועה לכן תכניסו ללו"ז השבועי פעילות גופנית קבועה וההתמדה תהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי ! נתראה באימון אוהבת שירית .

שרה בלהסן

אימון הליכה תחנות

נעים מאוד, אני שרה, אימא ל 4 ,שעסקה בגידול ילדים הרבה שנים מבלי לעבוד בחוץ …אבל…. ויש אבל גדול: המשכתי להתאמן כל השנים האלו במכוני כושר.

תמיד נהניתי מפעילות גופנית. הבנתי מהר מאוד שזה מה שנותן אנרגיות, ובמיוחד כשעייפים! בגיל 45 עשיתי בוינגייט קורס אירובי דאנס וחיטוב הגוף, המשכתי מיד עם קורס פילאטיס וכרגע עושה קורס corefitness . הגיל חסר משמעות, אף פעם לא מאוחר, אני מלאה בכוח, במצב רוח טוב, אני יודעת שהכל אפשרי, תמיד יש מקום להתקדם , אפילו טיפה! והטיפה הזו תהפוך לים!

הגיל שלי? עזבו! לא מעניין! ניסיון? יש ועוד איך! מחכה לכם! כל יום ראשון ב 19:30 אימון הליכה תחנות!!

יוליה בורובינסקי

אימון הליכה תחנות

היי, אני יוליה, ילידת 82 וילדה נצחית. מאז ומעולם, אהבתי לזוז ולהיות בתנועה. גבולות הגוף שלי ושל אחרים סיקרנו והעסיקו אותי מאז שאני זוכרת את עצמי. לשמחתי הגדולה, אני אחת מברי המזל עלי אדמות, והפכתי אהבה גדולה למקצוע לחיים. כמו שאני אוהבת להגיד 'אני אף פעם לא הולכת לעבודה'.

ההבנה שאני רוצה להיות מאמנת כושר נפלה לי דוקא בעבודה בקליניקה (מטפלת הוליסטית בקדנציה הקודמת) – ראיתי שאני מובילה אנשים לאהבה עצמית דרך היכולות של הגוף שלהם. אני רואה את זה כל הזמן אצל מתאמנים, איך דרך התנועתיות, אנשים מתחילים להאמין בעצמם, להעריך את עצמם ואפילו לאהוב את עצמם – וזה מרגש אותי כל פעם מחדש.

הניצוץ הזה בעיניים של 'וואי, אני לא מאמינ/ה שהצלחתי' זה רגע שאי אפשר להחליף אצל מתאמן/ת ובשביל הרגעים האלה אני עושה את מה שאני עושה. נפש בריאה בגוף בריא הוא משפט שמכיל בתוכו הרבה יותר מכושר …

אז למה להתאמן? – כי זה פשוט כייף! שאר היתרונות – שכולנו מודעים אליהם ושהיריעה קצרה מלהכיל אותם – הם בונוס אדיר. אז… מי בא/ה להתאמן איתי?