אימונים קבוצתיים

אם אתם מעדיפים אימון עם מדריך, עמותת שייפארק מציעה מגוון אימונים קבוצתיים שבועיים עם מאמנים מקצועיים. מטרתנו היא אימונים בתשלום מינימלי – שמתאפשרים אך ורק הודות לתומכים ולתורמים של ShapePark.
ShapePark מתאים לאימון עצמי (24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ללא תשלום). בכל 15 תחנות הכושר הפזורות לאורך מסלול של 2.5 ק"מ יש שלטים מאוירים שמסבירים את התרגילים בצורה ברורה וקלה להבנה (למידע נוסף על הקונספט השוויצרי הפופולרי העומד מאחורי ShapePark לחצו כאן).

אימונים קבוצתיים למבוגרים

אימון תחנות – ריצה

אימון גופני מקיף בהדרכת מאמני הכושר המקצועיים שלנו, כולל אימון כושר מאוזן עם תרגילים וריצה מתחנה לתחנה (הקפה אחת של ShapePark באורך 2.5 ק"מ).

יום ב', 20:00 עד 21:15 (דור)
יום ד', 20:00 עד 21:15 (אורי)
יום ה', 06:30 עד 07:45 (דור)

קבוצת ריצה

קבוצת הריצה השבועית של המאמן מתחילה בהקפה מלאה של ShapePark (‏2.5 ק"מ) בריצה ועצירה לתרגילים לאורך המסלול. לאחר מכן מוסיפים תרגילי ריצה כמו אימון אינטרוולים ועוד. המאמן מתאים את התרגילים לרמת הכושר של כל משתתף. אימון קבוצתי פופולרי הן למתחילים והן לרצים מנוסים למרחקים ארוכים. מרחק ריצה כולל: כ-7 ק"מ.

יום א', 20:00 עד 21:15 
בקרוב

אימון לילדים ולכל המשפחה

קבוצת כושר מהנה לילדים

מתאימה לילדים עם צרכים מיוחדים
אימון ייחודי ומהנה שמעניק לילדים עם צרכים מיוחדים הזדמנות לחוות אימון כושר. כל ילד בקבוצה עובד בזוג עם "חבר/ה" (מתנדב/ת צעיר וחדור מוטיבציה מארגון חמש אצבעות) שעוזר להם בתחנות הכושר, תומך ומאפשר להם להתאמן בקצב שלהם. אף ילד לא ירגיש שהוא נשאר מאחור! האימון כולל תרגילים, משחקי ספורט וחוויות חיוביות שמעודדות התמדה והצלחה! לפרטים נוספים, צרו קשר עם אפרת בטלפון 052 7771786

יום א', 18:00 מגיל 5 ומעלה (מתן)
לפרטים נוספים והרשמה נא לפנות:
אפרת רבינוביץ טלפון 052-7771786

אימוני משפחות

לשמור על בכושר יחד עם הילדים
כושר, בילוי ותרגילים מהנים הופכים את האימון השבועי לפעילות משפחתית נהדרת (השתתפות פעילה של הורה אחד הינה חובה). בזמן האימון, המאמן נמצא אתכם בכל 15 תחנות הכושר במסלול ShapePark שאורכו 2.5 ק"מ. אימון שהוא חוויה מהנה לילדים ולהורים כאחד. צאו מהבית להתאמן ולבלות עם היקרים לכם, שימו בצד את הטלפונים הניידים, שפרו את הכושר למען הבריאות וקבלו זריקת אנרגיה בשעת איכות משפחתית מהנה!

יום א', 18:30 מגיל 6 עד 12 (נטלי)