אימונים קבוצתיים

אם אתם מעדיפים אימון עם מדריך, עמותת שייפארק מציעה מגוון אימונים קבוצתיים שבועיים עם מאמנים מקצועיים. מטרתנו היא אימונים בתשלום מינימלי – שמתאפשרים אך ורק הודות לתומכים ולתורמים של ShapePark.
ShapePark מתאים לאימון עצמי (24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ללא תשלום). בכל 15 תחנות הכושר הפזורות לאורך מסלול של 2.5 ק"מ יש שלטים מאוירים שמסבירים את התרגילים בצורה ברורה וקלה להבנה (למידע נוסף על הקונספט השוויצרי הפופולרי העומד מאחורי ShapePark לחצו כאן).

אימונים קבוצתיים למבוגרים

קבוצת ריצה

קבוצת הריצה השבועית של המאמן ערן הדר מתחילה בהקפה מלאה בריצה של ShapePark (‏2.5 ק"מ) ועצירה לתרגילים לאורך המסלול. ערן מוסיף לאחר מכן תרגילי ריצה כמו אימון אינטרוולים ועוד. הוא מתאים את התרגילים לרמת הכושר של כל משתתף. אימון קבוצתי פופולרי הן למתחילים והן לרצים מנוסים למרחקים ארוכים. מרחק ריצה כולל: כ-7 ק"מ.

יום א', 20:00 עד 21:15 (ערן)

אימון תחנות – ריצה

אימון גופני מקיף בהדרכת מאמני הכושר המקצועיים שלנו, כולל אימון כושר מאוזן עם תרגילים וריצה מתחנה לתחנה (הקפה אחת של ShapePark באורך 2.5 ק"מ).

יום ג', 20:00 עד 21:15 (מיטל)
יום ד', 20:00 עד 21:15 (דור)
יום ו', 8:15 עד 9:30 (מיטל)

אימון תחנות – הליכה

אימון גופני מקיף בהדרכת המאמנת המקצועית ומדריכת הפילאטיס שירית שמש כולל הליכה של 2.5 ק"מ לאורך מסלול ShapePark ותרגילים. שירית מוסיפה מנסיונה כמדריכת פילאטיס מוסמכת לתחנות הכושר של ShapePark שיעילותן מוכחת.

יום א', 19:30 עד 20:45 (שרה)
יום ג', 19:30 עד 20:45 (יוליה)

אימון לילדים ולכל המשפחה

קבוצת כושר מהנה לילדים

מתאימה לילדים עם צרכים מיוחדים
אימון ייחודי ומהנה שמעניק לילדים עם צרכים מיוחדים הזדמנות לחוות אימון כושר. כל ילד בקבוצה עובד בזוג עם "חבר/ה" (מתנדב/ת צעיר וחדור מוטיבציה מארגון חמש אצבעות) שעוזר להם בתחנות הכושר, תומך ומאפשר להם להתאמן בקצב שלהם. אף ילד לא ירגיש שהוא נשאר מאחור! האימון כולל תרגילים, משחקי ספורט וחוויות חיוביות שמעודדות התמדה והצלחה! לפרטים נוספים, צרו קשר עם אפרת בטלפון 052 7771786

יום א', 17:30 מגיל 11 ומעלה (מתן)

אימון לנערות

אימון שהוא אתגר והנאה!
אימון כושר בן שעה המשלב ריצות קצרות ותחנות עבודה שבהן תתנסינה הבנות ברגילי כח ואירובי. את האימון מעבירה המאמנת מיטל בורשטיין גינוסר, שלה ניסיון עשיר ומוכח בעבודה עם נערות. האימון מחזק את הגוף ואת הבטחון העצמי ותורם לשיפור התחושה האישית.

יום ג', 18:30 גילאי 11-13 (מיטל)

אימוני משפחות

לשמור על בכושר יחד עם הילדים
כושר, בילוי ותרגילים מהנים הופכים את האימון השבועי לפעילות משפחתית נהדרת (השתתפות פעילה של הורה אחד הינה חובה). בזמן האימון, המאמן נמצא אתכם בכל 15 תחנות הכושר במסלול ShapePark שאורכו 2.5 ק"מ. אימון שהוא חוויה מהנה לילדים ולהורים כאחד. צאו מהבית להתאמן ולבלות עם היקרים לכם, שימו בצד את הטלפונים הניידים, שפרו את הכושר למען הבריאות וקבלו זריקת אנרגיה בשעת איכות משפחתית מהנה!

יום א', 18:30 מגיל 6 עד 12 (נטלי)