תודה מקרב לב

קידום בריאות הציבור באמצעות אימוני כושר מקיפים הוא המטרה המאחדת את התומכים הרבים ב-ShapePark. ללא תמיכתם הנדיבה הרעיון של מסלול הכושר בחיק הטבע לא היה קורם עור וגידים. המסלול פתוח לציבור הרחב 24 שעות ביממה, בכל יום, לאימון עצמי או לאימון קבוצתי בהדרכת מאמן מקצועי.

בשם כל המתאמנים הנהנים משימוש ללא תשלום במתקני ה-ShapePark, אנו מודים לכל האנשים בשוויץ ובישראל אשר תרמו למטרה זו. תודה מיוחדת:

  • לעיריית כפר סבא ולחברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא על פתיחותן הרבה לרעיון של מסלול כושר גופני בחיק הטבע לכלל הציבור, על שהעמידו לרשותנו את הקרקע ובנו את הפארק ועל התחייבותן לתחזק את המקום. תודה מיוחדת שלוחה לאיתי צחר, מנכ"ל העירייה, על ניהולו המקצועי של הפרויקט.
  • לאיווט וד"ר לשם כבוד תומס קרגר משווייץ, הוריו של סטיבן, על שאפשרו את הקמת ShapePark (ראו מסגרת).
  • לאחיו של סטיבן גבריאלה, ויויאן ופיליפ ובני משפחותיהם, ולאשתו של סטיבן לאה וילדיהם שי, יונת ורון על תמיכתם.
  • לקק"ל גרמניה על מימון שתילת עצים נוספים לאורך המסלול.
  • לקרן VITA Parcours ול-ZURICH Insurance Company LTD משווייץ  על ההיתר לתרגם את ההוראות שבשלטי ההדרכה לעברית ולהשתמש בהן בישראל ועל תמיכתה בנו בהעברת הידע. הידע המקצועי הנרחב שלה ועצותיה להקמת מסלול כושר חדש לא יסולאו בפז.
  • לליאור וולף, אדריכל הנוף יוצא הדופן שכישרונו ניכר לאורך כל המסלול.
  • לראובן בנאי, מומחה התאורה המנוסה והמקצועי שהאיר לנו את הדרך לפעילות גופנית בכל שעות היממה.
  • לניצן אבידור, האומן שיצר פסל ייחודי עבור ShapePark.

איווט ותומס קרגר שאפשרו את הקמת ShapePark

איווט וד"ר לשם כבוד תומס קרגר משווייץ, הוריו של סטיבן, תמכו בהקמת ShapePark למן ההתחלה. בלעדיהם ShapePark לא היה קיים היום. הם שתרמו להקמת מתקני הכושר בתחנות ולייצור שלטי ההוראות (עם איסטרא טריידלינק בע"מ, כפר סבא).
איווט ותומס קרגר מימנו גם את התקנת התאורה המאפשרת אימונים גם בלילה ואת הצבת תשתית ההשקיה, העצים, פינות המנוחה והברזיות.
בנוסף, איווט ותומס קרגר תומכים באימונים הקבוצתיים בהדרכתם של מאמנים מקצועיים כדי לאפשר לכל אחד להשתתף במחיר סמלי.
במשך יותר מ-40 שנה שימש תומס קרגר המנכ"ל והנשיא של בית ההוצאה לאור קרגר שבבעלות המשפחה בבזל בשווייץ אשר מוציאה לאור פרסומים מדעיים ורפואיים בעולם כולו. את ההוצאה לאור מנהלת המשפחה זה ארבעה דורות, וכיום עומדת בראשה גבריאלה קרגר. החברה מוציאה לאור פרסומים המיועדים לקהילה המדעית, ובהם תוכן איכותי המקיף את כל תחומי מדעי הרפואה. תומס קרגר הפך את בית ההוצאה לאור לחברה בין-לאומית ופעמיים זכה בתואר דוקטור לשם כבוד.